KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

   3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile engelli öğrencilerimiz Vali Vekili Sayın Hasan KARAKAŞ´ ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Sayın Vali Vekilimize İl Milli Eğitim Müdür Vekili Servet ALTUNTAŞ´ ın refakatinde Esma SAYGI, Taha Yusuf MUT ve Seher ŞANAL isimli öğrenciler çiçek ve hediye takdiminde bulundu.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü

     Program Sayın Vali Vekilimiz Hasan KARAKAŞ, Karatay Kaymakamı Mustafa ALTINTAŞ, Selçuklu Kaymakamı Sabit KAYA, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Servet ALTUNTAŞ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İzzet GÜNEŞ, İl Milli Eğitim müdür yardımcıları, merkez ilçelerin ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri ve davetlilerin katılımlarıyla Konevi Kültür Merkezinde başladı.

     Özel eğitim öğrencilerinin ilk defa düzenlediği fotoğraf sergisinin açılışının ardından program mehteran takımı gösterisi, sıra gecesi, sema gösterisi, şiir, ilahi ve müzik dinletisi ile sona erdi.

     Ayrıca Bilim Sanat Merkezinde özel eğitim öğrenci velilerine Yrd. Doç. Dr. Yahya ÇIKILI tarafından  “Özel Eğitim” konulu seminer verildi.

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.