KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AB´Yİ ÖĞRENİYORUM BİLGİ YARIŞMASI KONYA FİNALİ YAPILDI

AB´Yİ ÖĞRENİYORUM BİLGİ YARIŞMASI KONYA FİNALİ YAPILDI

 Ülkemiz ve Avrupa Birliğinin mali işbirliği kapsamında finanse edilen "Öğrenciler Avrupa Birliği´ni Öğreniyor Projesi" kapsamında düzenlenen "AB´yi Öğreniyorum Bilgi Yarışması"nın finali, Meram Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu  Konferans Salonu´nda gerçekleşti.

 Çeyrek ve yarı final yarışmalarında  rakiplerini eleyen  Selçuklu Dolapoğlu Anadolu Lisesi, Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi, Ilgın Şehit Selam Kemer Anadolu Lisesi ve Karatay Türk Telekom Erol Güngör Sosyal Bilgiler Lisesi finalde yarışmaya hak kazandılar. Final yarışmasında birinciliği Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi aldı.

 10-11 Haziran 2015 tarihleri arasında Ankara´da yapılacak olan Türkiye elemelerinde Konya´yı Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi temsil edecek.

  Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak il birinciliğini elde edip Türkiye elemelerinde bizi temsil edecek olan Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.