KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerin Performans Değerlendirme Ölçeği Pilot Çalışması Toplantısı

Aday Öğretmenlerin Performans Değerlendirme Ölçeği Pilot Çalışması toplantısı 06/01/2015 tarihinde Konya Ticaret Odası  konferans salonunda yapıldı.
Aday Öğretmenlerin Performans Değerlendirme Ölçeği Pilot Çalışması Toplantısı

Toplantı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Toplantı, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Araştırma Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı İlkay AYDIN, İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, Müdür  Yardımcısı Dündar POLATCAN,  Şube Müdürü Türkmen ÇAĞRI, Öğretmen Yeterlikleri ve Kalite Daire Başkanlığı Milli Eğitim Uzman Yardımcıları Mehmet ARSLAN ve Muhammet Raşit KOCA, aday öğretmenler, aday öğretmenlere rehberlik yapan danışman öğretmenler ve bu öğretmenlerin okul müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

          1739 sayılı Kanunun 43. maddesi ile 6528 sayılı Kanunun 5. maddesinde yapılan değişiklikler gereği Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce gerçekleştirilen toplantıda okul müdürlerine, aday ve rehber öğretmenlere  yeni yönetmelikle ilgili bilgiler verildi. Uygulayıcılara sistem tanıtılarak katılımcıların  sorularının cevaplanmasıyla toplantı sona erdi.

 

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.