KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAĞIMSIZ ANAOKULLARI MÜDÜRLER TOPLANTISI

BAĞIMSIZ ANAOKULLARI MÜDÜRLER TOPLANTISI

 Konya genelinde eğitim faaliyetlerine devam eden 48 resmi bağımsız anaokulunun müdürleri  İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY´un başkanlığında toplandı. Toplantı 09 Eylül 2015 tarihinde  İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleşti.

 İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY konuşmasına, göreve yeni başlayan okul müdürlerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak başladı. Anaokulu idarecilerinin sürekli kendilerini yenilemeleri gerektiğini, alanlarındaki yeni çalışmaları takip etmelerinin elzem bir husus olduğunu vurguladı.

 GÜRSOY, ilimizdeki okulöncesi eğitim oranını artırmak için okul müdürlerinin yeni çalışmalarda bulunmaları gerektiğini ifade etti. Ayrıca okullarda verilen eğitime velileri de dahil etmenin önemine değinen GÜRSOY, öğrencilerimize kendi kültürel değerlerimizi aktarmanın çok önemli olduğunu, etkinliklerin bu yönde yoğunlaştırılması gerektiğini de söyledi.

 Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Yusuf İPEK ve Ahmet CİĞERCİ de katıldı.  Okul müdürleri ile yeni eğitim öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.