KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BÖLGESEL PROJE HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI

 Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Twinning  Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 04-05 Haziran 2015 tarihlerinde yapılacak Konya-Aksaray Bölgesel Proje Hazırlama Çalıştayının açılışı Konya Merkez Bera Otelde yapıldı.
BÖLGESEL PROJE HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI

 Çalışıtayın açılış konuşmasını Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY  yaptı. Ankara´dan gelen Bakanlık temsilcileri ve Aksaray´dan çalıştaya katılmak için gelen öğretmenleri Konya´da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden GÜRSOY, AB Projelerine İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çok önem verdiklerini kaydetti.

 Bugüne kadar yapılan AB Projeleriyle Konya´dan 2.440 öğretmen ve 1.720 öğrencinin Avrupa´yla tanıştığını söyleyen GÜRSOY, Twinning Projesi hakkında da bilgi verdi. Bu çalıştaya katılacak öğretmenlerden birikimlerini diğer öğretmenlerle paylaşmalarını istedi.

 Konuşmasında EBA (Eğitim Bilişim Ağı) üzerine değinen GÜRSOY, Bakanlığımızın bu çalışmasının öğretmenlerimiz açısından büyük bir fırsat olduğunu sözlerine ekledi. Bütün öğretmenlerin EBA sistemini iyi tanımaları ve bu sistemden azami şekilde faydalanmalarını istedi.

 Ayrıca GÜRSOY ve Bakanlık proje temsilcileri "Benim Ekmeğim, Benim Ülkem" isimli projesiyle Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi ödüllerini alan Neslihan YILDIZ´a  ödül takdiminde bulundular.

 Açılış programına İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY´un yanında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa YILMAZ  ve Şube Müdürü Ömer KILIÇ da katıldı.

 

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.