KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CEMİL MERİÇ İLKOKULUNA “Z KÜTÜPHANE” AÇILDI

 Selçuklu Belediyesi tarafından yürütülen Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) kapsamında Cemil Meriç İlkokuluna “Z Kütüphane” açılışı gerçekleştirildi.
CEMİL MERİÇ İLKOKULUNA “Z KÜTÜPHANE” AÇILDI

 

 Selçuklu Belediyesi olarak ilçe genelinde okuma oranının artırılması ve kültür seviyelerinin üst düzeylere çıkarılması için sürekli çalıştıklarını ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY, Selçuklu Değerler Eğitimi Projesinin (SEDEP) en iyi uygulandığı okullardan birinin Cemil Meriç İlkokulu olduğunu söyledi.  Bu okulda açılışını gerçekleştirdikleri Z Kütüphanenin, diğer okullar için de bir başlangıç olması temennisinde bulundu.

 Hazır bulunan öğrencilere çok sayıda kitabın da hediye edildiği açılış programına, Selçuklu Kaymakamı Sabit KAYA, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY, Konya İl Milli Eğitim Müdür Vekili Servet ALTUNTAŞ ve Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan KAYACILAR  ile çok sayıda okul idarecisi, öğretmen ve öğrenci katıldı.

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.