KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUMRALI ÖĞRENCİLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUKADDER GÜRSOY’U ZİYARET ETTİ

  Çumra ilçesi Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Avrupa dönüşü Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY´u ziyaret etti.
ÇUMRALI ÖĞRENCİLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUKADDER GÜRSOY’U ZİYARET ETTİ

  Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanı Öğrencileri Avrupa Birliği Erasmus+ Projesi kapsamında 1 ay süre ile staj çalışması için gittikleri Almanya’dan döndü.

  Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY’u makamında ziyaret eden Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin KIVRAK, Okul Müdürü Selim ARPACI, Müdür Yardımcısı Emine ATAY ve Refakatçi Öğretmen Hatice MUTLU ile öğrenciler Avrupa Birliği Erasmus+ Proje çalışmaları hakkında GÜRSOY´a bilgi verdi.

  GÜRSOY, Avrupa Birliği Proje çalışmalarına katkılarından dolayı Okul Müdürü Selim ARPACI ve diğer idarecilere teşekkür ettikten sonra şunları söyledi: "Avrupa’nın teknolojik açıdan ilerlemesinin temel nedeni çok okumak ve çok çalışmaktır. Esasen İslam dininin temel prensibi "oku" emridir. Hepimiz, ülkemizin büyümesi ve kalkınması için çok okumak ve çok çalışmak zorundayız. Bu proje çalışmasının farklılıkları görmek adına faydalı olduğunu hususunu özellikle belirtmek istiyor, bu çalışmada emeği geçen herkesi kutluyorum" 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.