KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Demokrasi Kuşağı Projesi

Demokratik Okul Kültürünün yaygınlaştırılması kapsamında 23 Ekim 2014 Perşembe günü Ankara Sheraton Otel´de tanıtım toplantısıve sergi düzenlendi.
Demokrasi Kuşağı Projesi

   Ankara Sheraton Otel´de düzenlenen tanıtım ve sergi programına Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Emin KARİP, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Müsteşarı Sn. Francois BEGEOT, Avrupa Konseyi Demokratik Vatandaşlık ve Katılım Direktörü Sn. Jean-Cristoph BAS, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY,gönüllü okulların temsilcileri, yazılı ve görsel basın ve proje kapsamıdaki okullarımız katıldı.

   Ankara´da düzenlenen programın ardından,Demokrasi Kuşağı adıyla anılan Demokratik Vatandaşlık ve İnsan Hakları Eğitimi Projesi kapsamında Avrupa Konseyi temsilcileri Malcolm COX, Filiz KARANFİL, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet ALTUNTAŞ ve projeye yeni dahil olan diğer okul temsilcilerinin katılımıyla Selçuklu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

   Tanıtım ve bilgilendirme toplantısında katılımcılar projeler hakkında bilgilerini, tecrübelerini ve fikirlerini paylaştı.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.