KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE SOSYAL VE BİLİMSEL İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Konya Teknik Üniversitesi, Mevlana Kalkınma Ajansı,  Konya Organize Sanayi Bölgesi ve STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. arasında “Eğitimde Sosyal ve Bilimsel İşbirliği Protokolü”, 09 Ocak 2019 tarihinde Konya Teknik Üniversitesi Rektörlük binasında imzalandı.
EĞİTİMDE SOSYAL VE BİLİMSEL İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

İmzalanan protokolle Selçuklu Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ihtiyaç duyabileceği hizmetiçi eğitim öğretim süreçlerinin değerlendirilmesi, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi veya eğitim öğretim desteği sağlanması konularında uygun görülen şartlarda uzmanlık ve eğitim desteği sağlanması ve öğrencilerin savunma teknolojilerinde daha iyi eğitim alabilmeleri hedeflenmiştir.

Protokol, temsil ettikleri kurum/kuruluşlar adına Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, Konya Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy, Konya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükcü, Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Savaş Ülger ve STM Savunma Teknolojileri Mühendislik temsilcisi Ahmet Salih Erdem tarafından imzalanmıştır.

09-01-201909-01-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.