KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ekmek İsrafının Önlenmesi İlişkin Yarışma

   Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan "Ekmek İsrafının Önlenmesi, İsrafa Neden Olan Kayıpların Önüne Geçilmesi" konulu yarışmada ilimizde dereceye giren eserler sergilenerek, eser sahibi öğrencilerimize ve okullarına ödülleri verildi.
Ekmek İsrafının Önlenmesi İlişkin Yarışma

   "Ekmek İsrafının Önlenmesi, İsrafa Neden Olan Kayıpların Önüne Geçilmesi" konulu yarışmada ilimizde dereceye giren eserler Konya Bilim ve Sanat Merkezinde sergilendi. Sergiyi İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, İl Milli Eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri, il ve ilçe milli eğitim şube müdürleri ziyaret etti.

   Eserleri ile ilimizde dereceye giren öğrencilere ve okullara yönelik İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde ödül ve plaket töreni düzenlendi. Öğrencilere ve okullara ödülleri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarından Servet ALTUNTAŞ, Yusuf İPEK, Aydın UYGUN ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet ERDOĞAN tarafından verildi.

   Ödül ve plaket töreni sonrası dereceye giren eserler Türkiye elemesi için Milli Eğitim Bakanlığına gönderildi.

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.