KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇ BİLALLER EZAN OKUMA YARIŞMASI VE KUR´ AN-IN GENÇ MUHAFIZLARI HAFIZLIK YARIŞMASI

GENÇ BİLALLER EZAN OKUMA YARIŞMASI VE KUR´ AN-IN GENÇ MUHAFIZLARI HAFIZLIK YARIŞMASI

İlimiz Anadolu imam hatip liseleri (çok programlı Anadolu liseleri bünyesindeki Anadolu imam hatip liseleri dahil) erkek öğrencileri arasında düzenlenen;

 

Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması 14 Mart 2017 Salı günü saat:09.00’da İlimizde üç (3) bölgede 38 okulun katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

 

SELÇUKLU-Hocacihan Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Okul Konferans Salonunda 11 okulun katılımı ile gerçekleştirilen Birinci Bölge Finalinde;

 

S.NO

İLÇESİ / OKUL ADI

ÖĞRENCİ ADI VE SOYADI

1

KARATAY-Mehmet Zahid Kotku Anadolu İmam Hatip Lisesi

DURSUN MUAMMER MESCİ

2

ALTINEKİN-15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi

İBRAHİM KARAYER

3

KARATAY-Mevlana Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

MUSTAFA BAKİ ÜÇLER

 

 

MERAM-Tahir Büyükkörükçü Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Okul Konferans Salonunda 11 okulun katılımı ile gerçekleştirilen İkinci Bölge Finalinde;

 

S.NO

İLÇESİ / OKUL ADI

ÖĞRENCİ ADI VE SOYADI

1

KARATAY-Karatay Ali Ulvi Kurucu Anadolu İmam Hatip Lisesi

FURKAN ALKAN

2

AKŞEHİR-Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu İmam Hatip Lisesi

RAMAZAN KAYMAK

3

MERAM-Tahir Büyükkörükçü Anadolu İmam Hatip Lisesi

MUHAMMED ALİ NALBANT

 

 

KARATAY-Hacıveyiszade Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Okul Konferans Salonunda 16 okulun katılımı ile gerçekleştirilen Üçüncü Bölge Finalinde;

 

S.NO

İLÇESİ / OKUL ADI

ÖĞRENCİ ADI VE SOYADI

1

EREĞLİ-Ereğli Anadolu İmam Hatip Lisesi

MAHMUT SAMİ SAYIN

2

BEYŞEHİR-Beyşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi

ABDULLAH KOÇ

3

KARATAY-Karatay Sadreddin Konevi Anadolu İmam Hatip Lisesi

MUHAMMED EMİN ARSLAN

 

dereceye girmişlerdir.

 

 İlimiz Anadolu imam hatip liseleri (çok programlı Anadolu liseleri bünyesindeki Anadolu imam hatip liseleri dahil) erkek öğrencileri arasında düzenlenen;

 

Kur’an-ın Genç Muhafızları Hafızlık Yarışması 14 Mart 2017 Salı günü saat:14.00’da İlimizde iki (2) bölgede 12 okulun katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

 

SELÇUKLU-Hocacihan Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Okul Konferans Salonunda 6 okulun katılımı ile gerçekleştirilen Birinci Bölge Finalinde;

 

S.NO

İLÇESİ / OKUL ADI

ÖĞRENCİ ADI VE SOYADI

1

MERAM-Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi

MUHAMMED RAMAZAN KILIÇ

2

SELÇUKLU-Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

MUHAMMED EBRAR YENEN

3

SELÇUKLU-Hocacihan Anadolu İmam Hatip Lisesi

HASAN HÜSEYİN KAÇAR

 

 

MERAM-Tahir Büyükkörükçü Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Okul Konferans Salonunda 6 okulun katılımı ile gerçekleştirilen İkinci Bölge Finalinde;

 

S.NO

İLÇESİ / OKUL ADI

ÖĞRENCİ ADI VE SOYADI

1

SELÇUKLU-Uluslararası Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi

SALEH MAHAMAT MAHAMAT

2

KARATAY-Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi

MUHAMMED ALİ UÇAR

3

MERAM-Tahir Büyükkörükçü Anadolu İmam Hatip Lisesi

İBRAHİM ALTINKESER

 

İl içi bölge finallerinde birinci olan okullar 09 Nisan 2017 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan 7. Bölge Finalinde İlimizi temsil edeceklerdir.

 

 

15-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-2017

 

 

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.