KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MURAT YİĞİT İLÇE MÜDÜRLERİ, İLÇE ŞUBE MÜDÜRLERİ VE ÖZEL BÜRO ÇALIŞANLARI İLE ÇEVRİM İÇİ TOPLANTI YAPTI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MURAT YİĞİT İLÇE MÜDÜRLERİ, İLÇE ŞUBE MÜDÜRLERİ VE ÖZEL BÜRO ÇALIŞANLARI İLE ÇEVRİM İÇİ TOPLANTI YAPTI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit 25 Kasım 2022 tarihinde ilçe müdürleri, ilçe şube müdürleri ve ilçe özel büro çalışanları ile çevrim içi toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda konuşan İl Müdürümüz, "Bizim Okulumuz" ve "Başarmaya Hazırım" projeleri, TEKNOFEST başvuruları, okul öncesi alan taramaları, kazanım değerlendirme uygulamaları, yerinde gözlemler ve sosyal medya paylaşımları hakkında katılımcılarla istişarelerde bulundu.

İl Müdürümüz Murat Yiğit ilçe müdürlerinden "Bizim Okulumuz" projesi kapsamında okulların Bizim Okulumuz modülüne istenen bilgileri girmelerini istedi. "Başarmaya Hazırım" okuma projesiyle ilgili de kitapların dağıtımının başladığını ve 3. sınıf öğretmen ve öğrenci velilerinin mutlaka bilgilendirilmesi ve projeyi sahiplenmeleri gerektiğini belirtti.

TEKNOFEST yarışmalarının başvuru süreçlerinin 30 Kasım tarihine kadar uzatıldığını, bu konuda tüm okulların gerekli çalışmayı yapmalarını ve Konya'mıza yakışan başvuru sayılarına ulaşılmasını isteyen İl Müdürümüz Murat Yiğit, okul öncesi alan taramalarının da devam ettiğini, her mahallede her çocuğa ulaşılması gerektiğini ifade etti.

25-11-202225-11-202225-11-202225-11-2022

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.