KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesi kapsamında düzenlenen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı, 04 Temmuz 2022 tarihinde Konya Öğretmenevi Meram Şubesinde gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit'in başkanlığında düzenlenen toplantıya Eğitim Müfettişleri Başkanı, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri ve il milli eğitim şube müdürlerinin katılım sağladı.

01 Temmuz tarihinde Konya İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Müdürümüz Murat Yiğit, toplantı öncesinde bütün yöneticilerle tanıştı. Bir eğitim ve kültür şehri olan Konya'da bu önemli vazifeyi yerine getirecek olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şimdiye kadar Konya'da çok önemli eğitim çalışmalarının altına imza atıldığını, bunda sonra da ekip ruhu içerisinde ilimizin eğitim öğretimini daha ilerilere taşıyacaklarını ifade etti.

2021/2022 eğitim öğretim yılında il düzeyinde yürütülen çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, önümüzdeki eğitim yılına okullarımızın her anlamda hazır hale getirilmesi için yapılacak çalışmalar üzerine de konuşuldu.

Toplantıda ayrıca Okul Temelli Mesleki Gelişim Programı ve Yatılı Okullara Yapılacak Öğrenci Taşıma İş ve İşlemlerinin Planlanması konuları da görüşüldü.

04-07-202204-07-2022

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.