KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONYA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE VE DOKTORLARA SERTİFİKA

KONYA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE VE DOKTORLARA SERTİFİKA

 Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Yaşam İçin Sağlık Eğitimi” Projesine katkı sunan doktorlara 10 Kasım 2015 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen törenle teşekkür sertifikaları verildi.

 Hem eğitimcilerin hem de sağlıkçıların temel hedefinin insana hizmet olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, “Yaşam İçin Sağlık Eğitimi” Projesine verdikleri destekten dolayı Halk Sağlığı İl Müdürlüğü personel ve doktorlarına teşekkür ettiğini ifade etti. 

 Konya Halk Sağlığı Müdürü Hasan ÖZNAVRUZ da İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yeni projelerde birlikte olmayı arzu ettiklerini söyleyerek bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 Projeye katkı sunan doktorlara ve personellere  İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY ve Halk Sağlığı Müdürü Hasan ÖZNAVRUZ’un sertifikalarını takdim etmesiyle program sona erdi.

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.