KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONYA İLİ 2015 YILI İLK DEFA VE YENİDEN MÜDÜR GÖREVLENDİRİLME KAPSAMINDA MÜLAKATA GİRECEK ADAYLARIN LİSTESİ

Konya İli 2015 Yılı İlk Defa Ve Yeniden Müdür Görevlendirilme Kapsamında; Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmeliğin 19.maddesine istinaden ilimiz genelinde müdürlüğü münhal bulunan (304) eğitim kurumuna Ek-2 puanına göre 389 adayın; Sözlü Sınava çağırılması Değerlendirme Komisyonumuzca kararlaştırılmıştır. 

Aşağıdaki listelerde sözlü sınava çağırılacak olan adayların, isimlerinin hizasında belirtilen günde izinli sayılmaları, İlimiz Karatay  İlçesi Akçeşme İlkokulunda (Aziziye Mh. Topraklık Cad. NO: 60 Karatay/KONYA) belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir. Adaylar sınava girecekleri gün ve saatte belirtilen yerde bulunmadıkları ve sınava katılmadıkları takdirde sınav hakkından vazgeçmiş sayılacaklardır. 

İlgililere duyurulur.

*NOT : 
a- Sınava çağırılan adaylar kendilerine belirtilen saatler içerisinde sınava katılmadıkları takdirde sınav hakkından vazgeçmiş sayılacaklardır.
b- Sabah oturumu için çağırılan adayların sınavları saat 12:30´a kadar tamamlanamadığı takdirde sınava girecek adaylar bitinceye kadar devam edecektir.
c- Öğleden sonraki oturum için çağırılan adayların sınavları saat 17:00´a kadar tamamlanamadığı takdirde sınava girecek adaylar bitinceye kadar devam edecektir.

 

 

 

  Konya İli 2015 Yılı İlk Defa Ve Yeniden Müdür Görevlendirilme Kapsamında Sınava Girecek Olan Adayların Listesi için tıklayınız.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.