KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONYA’DA EĞİTİM ÖĞRETİM SÜRECİNİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Sayın Valimiz Muammer EROL’un katılımıyla Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM’in başkanlığında gerçekleşen Konya’daki eğitim öğretim çalışmaları ve süreç içerisinde karşılaşılan sorunların değerlendirildiği toplantı, 16 Nisan 2016 tarihinde Mevlana Öğretmenevinde gerçekleşti.
KONYA’DA EĞİTİM ÖĞRETİM SÜRECİNİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 Toplantının açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY yaptı. Konuşmasında Konya’daki eğitim öğretim sürecine dair istatistiki bilgiler veren GÜRSOY, Eğitimde Kaliteyi İyileştirme Projesi (EKİP 42) kapsamında yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

 Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM de Konya’da eğitim öğretim sürecinde karşılaşılan sorunlarla ilgili bilgi aldıktan sonra, bu sorunları en aza indirmenin ve başarıyı artırıcı çalışmalar yürütmenin önemine değindi.

 Vali Muammer EROL ise yaptığı konuşmada Konya’nın öğrenci profiline dikkat çekerek eğitim öğretimde daha yüksek başarılar elde etmenin gerekliliğine vurgu yaptı.

 Toplantıya Konya Valisi Muammer EROL, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM, İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, Maarif Müfettişleri Başkan ve Yardımcıları, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürleri katıldı.

18-04-201618-04-201618-04-2016

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.