KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ EĞİTİMİ TANITMA VE GELİŞTİRME FAALİYETLERİ TOPLANTISI KARAPINAR'DA YAPILDI

MESLEKİ EĞİTİMİ TANITMA VE GELİŞTİRME FAALİYETLERİ TOPLANTISI KARAPINAR'DA YAPILDI

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde Bakanlığımız tarafından yürütülmekte olan Mesleki Eğitimi Tanıtma ve Geliştirme Faaliyetleri kapsamında ilimizde düzenlenen toplantıların dördüncüsü 29 Kasım 2022 tarihinde Karapınar ilçemizde gerçekleştirildi.

Mesleki ve Teknik Eğitimin tanıtılması ve geliştirilmesi anlamında gerekli çalışmaların, yapılacak çalışmaların sürdürülebilir olmasının ve tüm paydaşların desteklerinin önemi dile getirildi. Öğrencilerimizin bir mesleğe yönlendirilmesinin ülkemizin geleceği açısından önemi ifade edildi.

Toplantıya Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nizamettin Doğan, Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üner, Tic. ve San. Odası Başkanı Mustafa K. Sözen, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Ulusoy, Esnaf ve San. Odası Başkanı Mustafa Ünver, Şoförler Odası Başkanı Kamil Eke, Es. Kef. Koop. Baş.V. Faruk Demirel, İŞKUR İlçe Müdürü Sait Eker, Konya Büyükşehir Belediyesi temsilcileri, Mesleki ve Teknik Eğitim okul müdürleri ve paydaşları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilgili birim görevlileri katıldı.

29-11-2022

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.