KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEVKA PROJELERİNDE EĞİTİM KURUMLARIMIZIN BÜYÜK BAŞARISI

Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından ilana çıkan 2020 İmalat Sanayinde Nitelikli İnsan Kaynağının Yetiştirilmesi İçin Mesleki ve Teknik Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan projelerin isimleri belli oldu.
MEVKA PROJELERİNDE EĞİTİM KURUMLARIMIZIN BÜYÜK BAŞARISI

Konya'mızdaki eğitim kurumları, kabul gören projeleriyle öne çıktı.

Açıklanan listede Konya'mızdan 28 asıl, 6 da yedek olmak üzere toplamda 34 projenin kabul gördüğü duyuruldu.

Bu projelerden 22 asıl, 4'ü yedek olmak üzere toplam 26 tanesinin İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı ilçe milli eğitim müdürlükleri, meslek liseleri ve bilim ve sanat merkezleri tarafından üretilen projeler olduğu belirtildi.

Bu projelerin 14 tanesinin (13 asıl, 1 yedek) ilimizin muhtelif yerlerinde eğitim hizmeti veren mesleki ve teknik Anadolu liselerimiz; 7 tanesinin (5 asıl, 2 yedek) ilçe milli eğitim müdürlüklerimiz, 5 tanesinin de (4 asıl, 1 yedek) Bilim ve Sanat Merkezlerimiz tarafından hazırlandığı vurgulandı.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de yerli ve milli üretimin öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığı ve bu noktada mesleki eğitimin her zamankinden daha fazla öne çıktığı bu dönemde önemli projeler hazırlayan tüm kurumlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.