KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİMİZİN BAŞARISI İTALYA'DA TESCİLLENDİ

Akademik olarak ülkemizin önde gelen liselerinden olan Meram Fen Lisesi öğrencisi Şevval Betül Süzer, İtalya merkezli Uluslararası FAST Bilim Yarışmasında ülkemizi temsil etmiş ve online olarak sunumunu gerçekleştirdiği Probeton (Protein Based Recyclable Organic Concrete) isimli projeden dolayı kendisine başarı belgesi gönderilmiştir.
ÖĞRENCİMİZİN BAŞARISI İTALYA'DA TESCİLLENDİ

Avrupa'nın 27 farklı ülkesinden katılımcıların olduğu yarışma, pandemi sebebiyle sanal ortamda gerçekleştirilmiş ve öğrenciler laboratuvar ortamında yaptıkları çalışmaları jüri heyetine göndermişlerdir.

İtalya'daki Uluslararası FAST Bilim Yarışması jüri heyeti tarafından gönderilen başarı belgesi, öğrenci Şevval Betül Süzer'e İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük tarafından takdim edilmiştir.

İl Müdürümüz bu önemli başarıdan duydukları memnuniyeti dile getirerek öğrencimizi yürekten tebrik ettiğini ifade etmiş; öğrencimizin bu önemli belgeyi almasında emeği geçen veli ve öğretmenler başta olmak üzere herkese teşekkürlerini iletmiştir.

21-05-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.