KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Servis Araçları Şoförlerinin Eğitici Eğitim Semineri

Okul Servis Araçları Şoförlerinin Eğitici Eğitim Semineri

  Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu arasında uygulanan protokol gereği Okul Servis Araçları Şoförlerinin Eğitici Eğitim Semineri Selçuklu İlçesi Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Eğitim Büro Amirliği salonunda 06-07 Mayıs 2015 tarihlerinde düzenlendi.

  Seminere İl Milli Eğitim Müdür Vekili Servet ALTUNTAŞ, Trafik Denetleme Şube Müdürü Mustafa DEMİRGÜL, 31 ilçe milli eğitim müdürlüğünde özel öğretimden sorumlu şube müdürleri ve 31 ilçe emniyet müdürlüğünde trafik ve denetleme büro amirleri katıldı.

  İl Milli Eğitim Müdür Vekili Servet ALTUNTAŞ seminerde yaptığı konuşmasında, şoförlerinde bir eğitimci olduğunu, çocukların şoförlere emanet edildiğini hatırlattı ve bu konuda herkesin sorumluluk içinde davranması gerektiğine vurgu yaptı. Yaşanan servis kazalarının önlenmesi adına servis şoförlerinin bilinçlendirilmesi gerektiğini söyledi.

 Seminer programı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Servet ALTUNTAŞ , Müdür Yardımcısı Yusuf İPEK, Şube Müdürü Mahmut ÖZCAN tarafından katılımcılara sertifikalarının verilmesiyle son buldu. 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.