KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZDA YIL SONU ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

İçerisinde bulunduğumuz 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının son haftasında, il genelindeki okullarımızda çeşitli kültürel ve sosyal etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor.
OKULLARIMIZDA YIL SONU ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

 10 Haziran 2015 tarihinde Selçuklu ilçemizdeki okullardan ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarı gösteren öğrencilere ödül ve belge takdiminde bulunuldu. Programa Selçuklu Kaymakamı Sabit KAYA, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Servet ALTUNTAŞ, Ahmet CİĞERCİ, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan KAYACILAR, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 Yine aynı gün Konya Lisesi (Anadolu) öğrencilerinin Konya Devlet Tiyatrosu sergi salonunda açtığı resim sergisine Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Servet ALTUNTAŞ ve Ahmet CİĞERCİ de katıldı.

 GÜRSOY öğrencilerin yaptığı bütün resimleri tek tek inceleyerek kendilerinden bilgi aldı.  Başta resimleri yapan öğrenciler olmak üzere bu sergide emeği geçen öğretmen ve idarecilere de teşekkürlerini sunarak böyle önemli bir kültürel etkinliğin diğer okullarımıza da örnek olması temennisinde bulundu.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.