KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZDA YIL SONU ETKİNLİKLERİ

2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılının sonuna yaklaşırken okullarımızda çeşitli yılsonu etkinlikleri düzenlenmeye devam ediyor. Bu etkinlikler kimi vakit bir kermes olurken kimi vakit bir mezuniyet programı ya da bilim şenliği olabiliyor.
OKULLARIMIZDA YIL SONU ETKİNLİKLERİ

 04 Haziran 2015 tarihinde Meram Mithat Paşa İlkokulu tarafından düzenlenen “Yılsonu Şenliği ve Kermesi”, Meram Mevlana Anaokulu tarafından düzenlenen “Limonata ve Kurabiye Şenliği”, Meram Özel Gençlik İlk ve Ortaokulu tarafından düzenlenen “ 6. Proje Şenliği” programlarına Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY da katıldı.

 Katıldığı etkinliklerde konuşma yapan GÜRSOY, kitap okumanın önemine değinerek öğrencilerimizin yaz tatilinde kitap okumayı ihmal etmemelerini istedi. Ekip 42 olarak ifade ettikleri "Eğitimde Kaliteyi İyileştirme Projesi"nden de bahseden GÜRSOY, bu yıl 6 pilot okulda uyguladıkları projeyi önümüzdeki yıl tüm Konya´da uygulayacaklarını ifade etti. Buradaki amaçlarının tüm şehri "okumanın bağımlısı" hale getirmek olduğunu da sözlerine ekledi.

 GÜRSOY, programların düzenlenmesinde emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere de teşekkürlerini iletti.

 

 

 

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.