KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"OYUN TABANLI ÖĞRENME" PROJESİNİN ÇOĞALTICI ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİPolonya'nın koordinatörlüğünde, ülkemizden İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Portekiz, Romanya, Slovenya ve Bulgaristan'dan toplam 8 ortağın yer aldığı "Problem Çözme Becerilerinin Geliştirilmesinde Oyun Temelli Öğrenme" isimli Erasmus + projesinin çoğaltıcı etkinliği, 08 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük, Problem Çözme Becerilerinin Geliştirilmesinde Oyun Temelli Öğrenme projesinin birlikte başarma gayretinin önemli bir sonucu olduğunu ifade etti. Çocukluk döneminde oyun temelli öğrenmenin gerekliliğine dikkat çekerek bu noktada proje geliştirmenin önemine değindi.

Konya'nın 2006 yılından bu yana AB projeleri konusunda adeta bir destan yazdığını söyleyen İl Müdürümüz,  bugün itibariyle Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün en çok uluslararası proje yürüten Müdürlük olduğunu ifade etti. AB Projelerinin değişik kültürleri tanıma ve kendi kültürümüzü tanıtma konusunda önemli bir imkân ortaya çıkardığını sözlerine ekledi. Proje kapsamında gerçekleştirilen çoğaltıcı etkinliğinin hayırlı olmasını dileyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Program, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Polonya, Portekiz, Romanya, Slovenya ve Bulgaristan'dan proje ortağı kurumların temsilcilerinin sunumları ile devam etti.

Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra eğitim yöneticileri, öğretmenler ve proje ortağı ülkelerden temsilciler katıldı.

08-06-202208-06-202208-06-202208-06-2022

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.