KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SEDEP (SELÇUKLU DEĞERLER EĞİTİMİ PROJESİ) PROTOKOL TÖRENİ

SEDEP (SELÇUKLU DEĞERLER EĞİTİMİ PROJESİ) PROTOKOL TÖRENİ

 İlk defa 2012/2013 Eğitim Öğretim döneminde başlayan SEDEP´in (Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi) 4. Yıl protokol imza töreni, 02 Ekim 2015 tarihinde Konya Valiliğinde gerçekleşti.

 Selçuklu ilçesinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerdeki öğrencilerin, "sorumluluklarını taşıyabilecekleri seçimler yapabilmelerine imkân sağlayacak bilgi, beceri ve yeteneklerin geliştirilmesi" amacını taşıyan SEDEP ile yeni eğitim öğretim yılında da okullarımızda çeşitli faaliyet ve çalışmalarda bulunulacak.

 Bu yıl da projenin ortakları geçen dönemlerde olduğu gibi Selçuklu Belediyesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak belirlenmiştir.

 Protokol Konya Valisi Muammer EROL,     Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Muzaffer ŞEKER, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY tarafından imzalanmıştır. 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.