KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG ve TAŞIMALI EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

TEOG ve TAŞIMALI EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş  (TEOG) Sınavı ve Taşımalı Eğitim Değerlendirme toplantısı 21 Nisan 2015 tarihinde Konya Merkez Öğretmenevinde gerçekleşti.

 İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, okullarda ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde karşılaşılan sorunlar hakkında genel bir değerlendirme yapmıştır.

 İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet ALTUNTAŞ, TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) sınavlarında dikkat edilmesi gereken hususlar ve alınması gereken önlemler üzerine bilgilendirme yaptı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Aydın UYGUN ise öğrenci servislerinin denetimlerinin rutin olarak yapılması gerektiğini, can taşıyan bu araçlarının denetimlerinin ihmale gelmez bir konu olduğu konusunda hatırlatmalarda bulundu.

 Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY´un başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Maarif Müfettişleri Başkanı ve başkan yardımcıları, il milli eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri, ilçe milli eğitim müdürleri ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde görev yapan sınavlardan sorumlu şube müdürleri katıldı. 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.