KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK PROJE YARIŞMASI BÖLGE BİRİNCİLERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

TÜBİTAK PROJE YARIŞMASI BÖLGE BİRİNCİLERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

 TÜBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışmasında bölge birincileri olan Meram Zeki Özdemir Anadolu Lisesi öğrencileri Mehmet ÖZTÜRK, Enes ÖZDEMİR, Muhammet EFE ve Mevlüt Furkan DEMİR, danışman öğretmenleri ile birlikte Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY´u makamında ziyaret etti.

 Mehmet ÖZTÜRK ve Enes ÖZDEMİR adlı öğrencilerin yürüttüğü, danışman öğretmenliğini Enver EKİNCİ’nin yaptığı “Pinpon Sektirerek Dikkat Geliştirme: Deneysel Çalışma” adlı proje ve Muhammet EFE ve Mevlüt Furkan DEMİR’in yürüttüğü, danışman öğretmenliğini Ömer ÇELİK’in yaptığı “E- Sorun” adlı projeler, Konya’yı 01-06 Mayıs tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Final sergisinde temsil edeceklerdir.

 İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek TÜBİTAK kapsamında düzenlenen bu yarışmalarda bölge birincileri olan öğrencileri, öğrencilerin çalışmalarında danışmanlık vazifesini yürüten öğretmenler ve okul müdürünü tebrik etti. Ankara’da yapılacak olan Türkiye finalinde de başarılar dileyen GÜRSOY, bölge birincisi öğrencilere ve danışman öğretmenlere hediye takdiminde bulundu.

29-04-2016

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.