KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Birey ve toplumların doğru, hızlı ve tarafsız haber almalarını sağlayan,  toplumların demokratik olgunluğa erişmelerine büyük katkılar sunan gazetecilerimiz, büyük fedakârlıklarla görevlerini ifa etmekte, gayretleriyle her türlü takdirin üzerinde bir çalışma sergilemektedirler.

Ülkemiz ve Konya'mızda yazılı ve görsel basın ile internet gazeteciliği alanlarında çok kıymetli çalışmaların altına imza atan basın emekçilerimiz, bilgi akışında ve bilginin paylaşımında da çok önemli bir rolü üstlenmekte; toplumsal fırsat eşitliğinin sağlanmasında çok önemli bir işlevi yerine getirmektedirler.

Toplumu aydınlatma görevini layıkıyla yerine getiren gazetecilerimiz, toplumsal vicdanın da dili olmakta; pek çok vakit yöneticilerimiz ve halkımız arasında köprü vazifesini görmektedirler.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde milli menfaatleri en önemli önceliği sayarak kamuoyunu aydınlatan, bilgilendiren ve toplumun haber alma ihtiyacını karşılayan başta Konya'daki basın mensubu arkadaşlarımız olmak üzere, tüm gazetecilerimizin '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

 

Seyit Ali BÜYÜK

 Konya İl Milli Eğitim Müdürü

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.