KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Bilginin katlanarak çoğaldığı ve teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişme gösterdiği günümüz dünyasında haberlerin kamuoyuna doğru, tarafsız ve vaktinde ulaştırılması, her zamankinden daha büyük bir önem taşımaktadır.

Yazılı ve görsel medyanın yanı sıra sosyal medya ve internet haberciliğinin de topluma bilgi akışını sağladığı bu dönemde, büyük fedakârlık ve gayret içerisinde mesleklerini yerine getiren gazetecilerimizin sorumlulukları da artmıştır.

Demokratik olgunluk çerçevesinde, milli birlik ve bütünlüğümüze zarar vermeyecek hassasiyetle ve temel değerlerimizi göz ardı etmeden toplumu aydınlatma görevi, kamu hizmetlerinin de en önemlilerinden biridir.

Toplumun genel durumu ve taleplerinin yönetim kademelerine ulaşmasında, yöneticilerin çalışmalarının da kamuoyunun bilgisine sunulmasında köprü görevi gören gazetecilerimiz,  her açıdan çok önemli bir vazifeyi yerine getirmektedirler.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Konya'daki basın mensuplarımız başta olmak üzere, tüm gazetecilerimizin '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

 

Seyit Ali BÜYÜK

Konya İl Millî Eğitim Müdürü

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.