KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

13. ULUSLARARASI ROBOT YARIŞMASINDA DERECE ALAN ÖĞRENCİLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

13. ULUSLARARASI ROBOT YARIŞMASINDA DERECE ALAN ÖĞRENCİLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

10-12 Nisan 2019 tarihlerinde Samsun’da düzenlenen 13. Uluslararası Robot Yarışmasında Karatay Mehmet Zahid Kotku Anadolu İmam Hatip Lisesi, Selçuklu Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Selçuklu Adil Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden öğrencilerimiz Konya’yı temsil etmiş ve çeşitli kategorilerde dereceler almışlardı.

Karatay Mehmet Zahid Kotku Anadolu İmam Hatip Lisesinden öğrencilerimiz Muhammet Celaleddin Özer, Behçet Niyar, Furkan Burak Değer, Sedat Demircialan, Furkan Tanoğlu ve Emre Kilici İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük’ü ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyük, öğrencileri tek tek tebrik ederek onların başarısına katkı sunan öğretmen ve okul yöneticilerine de teşekkür etti.

17-04-201917-04-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.