KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLÎ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı:
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLÎ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Ezelden beri hür yaşamış ve hür yaşayan aziz milletimiz, 2016'nın 15 Temmuz'unda yazdığı destanla hainlerin emellerini bir kez daha kursağında bırakmıştır. Karanlık güçlerin güdümündeki kirli eller, milli iradenin ve milli direnişin altında ezilmeye mahkûm olmuşlardır.

Vatan uğruna can vermeyi, canından üstün tutan yüce milletimiz, teröristin paraleline de yıkıcısına da bölücüsüne de fırsat vermemiştir ve bundan sonra da vermeyecektir.

15 Temmuz tarihi, nesiller boyu şanlı bir direniş ve vatan müdafaası olarak anılacak ve unutulmayacaktır. Bizler de bu aziz milletin bir mensubu olarak bir vatan borcu şuuru içerisinde 15 Temmuz'u unutmayacağız ve unutturmayacağız. 

Bu duygular içerisinde tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize de sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyorum. Yüce Allah'tan mazlum coğrafyaların ve gönül coğrafyamızın umudu olan ülkemizi bölmek, parçalamak ve istikrarsızlaştırmak isteyenlere fırsat vermemesi temenni ediyor; aziz milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Gününü de yürekten kutluyorum.

 

UNUTMADIK

UNUTMAYACAĞIZ

UNUTTURMAYACAĞIZ...

 

 

                                                                                                          Seyit Ali BÜYÜK             

Konya İl Milli Eğitim Müdürü

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.