KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

26. ULUSAL BİLİM OLİMPİYATLARINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİMİZ FERDANE ÇETİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Meram Fen Lisesinde öğrenim görmekte olan ve 26. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya alanında dereceye giren öğrencimiz Ferdane Çetin, danışman öğretmeni Nihal Taşkın, Okul Müdürü Ahmet İyibildiren ve Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca ile birlikte 09 Mayıs 2019 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük´ü ziyaret etti.
26. ULUSAL BİLİM OLİMPİYATLARINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİMİZ FERDANE ÇETİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

26 Ocak 2019 tarihinde Antalya´da gerçekleştirilen 26. Ulusal Bilim Olimpiyatları ödül töreninde altın madalya alarak ´Dördüncü Aşama´ya geçme hakkını elde eden Ferdane Çetin´in, bu aşamada da dereceye girmesi halinde 21-30 Temmuz 2019´da Fransa´da yapılacak olan Uluslararası Kimya Olimpiyatında takım arkadaşları ile birlikte ülkemizi temsil edeceği ifade edildi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük, bu önemli başarısından dolayı öğrenci Ferdane Çetin´i tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Öğrencimizin yetişmesinde emeği geçen öğretmen ve okul yöneticileri başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.?

09-05-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.