KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU'NUN RENKLERİ ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI

ANADOLU'NUN RENKLERİ ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI

Unutulmaz Anlara Odaklanıyoruz! 

Valiliğimiz himayelerinde, Müdürlüğümüz tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi ortaklığıyla yürütülen Konya İnsan Mektebi Kültür Davamız kapsamında Anadolu'nun Renkleri Ulusal Fotoğraf Yarışması 'nı düzenliyoruz. 

Fotoğraf çeken insanların günlük hayatta varlıkla etkileşimlerinin arttığını, fark ettiği incelikler karşısında daha derin düşünüp mutlu olduğunu, yaşadıkları anlardan daha çok keyif aldığını gösteren araştırmalar var.

Salgın döneminde uzaklaştığımız güzelliklerle tekrar hemhâl olmak ve Anadolu'nun her köşesinin eşsiz renklerinden bir kompozisyon meydana getirmek amacıyla öğretmen ve öğrencilerimizi aynı etkinlikte buluşturuyoruz. Sizlerin gözüyle ortaya çıkacak şehir ve doğaya ait fotoğraflardan sanal bir sergi oluşturacağız. 

 

 "Her Karesinde Bir Hikâye Var" diyerek başladığımız yarışmaya başvurular https://konya.meb.gov.tr/anadolununrenkleri/ adresinden yapılacaktır.

Öğretmen Yarışması Teması: Şehir

Öğrenci Yarışması Teması: Doğa

 

Hayatın en güzel anlarını bizimle yakalayabilmek için yarışmamıza katılımınızı bekliyoruz. 

Yarışma Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ 

 

#BizeBirİnsanMektebiLazım

#KültürDavamız

#AnadolununRenkleri

#KonyaMEM

 

 

24-09-202124-09-2021

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.