KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANAOKULLARI MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

Karatay, Meram ve Selçuklu ilçelerinde görev yapan anaokullarının müdürleri ile yapılan toplantı, 13 Haziran 2019 tarihinde Meram Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleşti.
ANAOKULLARI MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

İlimizdeki mesleki ve teknik Anadolu liselerinde üretilen ahşap oyuncakların okulöncesi kurumlarda değerlendirilmesi konusunun gündem alındığı toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük bir konuşma yaptı. Ahşap oyuncakların çocuklarımız için hem sağlıklı hem de kullanışlı olduğuna dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürümüz, meslek lisesi müdürlerinin bu konuda daha çeşitli ve kullanışlı ürünlerin üretilmesi için gayret göstermeleri gerektiğini söyledi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca, Konya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Özcan, merkez ilçe milli eğitim müdürlüklerinde görev yapan şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

13-06-201913-06-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.