KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANAOKULU MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’ün başkanlığında Karatay, Meram ve Selçuklu ilçelerindeki anaokullarının müdürleri ile yapılan toplantı, 19 Mart 2019 tarihinde Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleşti.
ANAOKULU MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

Toplantıda yaptığı konuşmada okul öncesi eğitimin önemine dikkat çeken Büyük,  bu dönemde kazandırılan değerlerin öğrencinin tüm eğitim hayatını etkileyeceğini ifade etti.

Bu tür toplantıların tecrübe paylaşımı başta olmak üzere çok faydalı noktası olduğunu da belirterek yıl içerisinde belli periyotlarla yapılmasını da istedi.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Özcan’ın İl Milli Eğitim bünyesinde yürütülen temel eğitim çalışmaları ile ilgili istatistiki bilgiler içeren bir konuşma da yaptığı toplantıya, merkez ilçelerin ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri ve merkez ilçelerdeki müstakil anaokulu müdürleri katıldı.

19-03-201919-03-201919-03-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.