KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAŞARILI ÖĞRENCİLERDEN ASELSAN KONYA MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİNE BÜYÜK İLGİ

2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı itibariyle eğitime başlayacak olan ASELSAN KONYA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine LGS tercih sonuçlarına göre ilk yerleştirmeler yapıldı.
BAŞARILI ÖĞRENCİLERDEN ASELSAN KONYA MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİNE BÜYÜK İLGİ

İlk defa bu yıl öğrenci alacak okulumuza akademik başarısı yüksek öğrencilerimiz büyük ilgi gösterdi.

Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanını 0.99'luk dilime giren; Makine ve Tasarım Teknolojisi alanını da 1.38'lik dilime giren öğrencilerimiz tercih etti.

Hazırlık+4 yıl eğitim verecek ASELSAN KONYA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 2 farklı alanda 30'ar öğrenciden toplam 60 öğrencimizin kaydı yapıldı.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de yerli ve milli savunma sanayinin önemine inanarak bu alanda lise döneminden itibaren eğitim alacak öğrencilerimizi tebrik ediyor; ülkemize ve insanlığa hayırlı hizmetlerde bulunacak çalışmalar ortaya çıkarmalarını temenni ediyoruz.

30-07-2021

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.