KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇUMRA İLÇEMİZİN TÜRKMENKARAHÜYÜK MAHALLESİNE 8 DERSLİKLİ EĞİTİM BİNASI YAPILACAK
Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yürütülen "Eğitime %100 Destek Kampanyası" çerçevesinde hayırsever Kamil Türk Hırdavat İnşaat Malzemeleri Pazarlama Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi tarafından mülkiyeti hazineye ait Çumra ilçemizin Türkmenkarahüyük Mahallesindeki arsa üzerine yapılacak 8 derslikli eğitim binasının yapımını içeren protokol imza töreni, Konya Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleşti.![ÇUMRA İLÇEMİZİN TÜRKMENKARAHÜYÜK MAHALLESİNE 8 DERSLİKLİ EĞİTİM BİNASI YAPILACAK](/meb_iys_dosyalar/2019_09/10115118_F19_2121.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük ve hayırsever şirket adına Hamit Türk'ün imzaladığı protokol, Sayın Valimiz Cüneyit Orhan Toprak'ın onayı ile yürürlüğe girdi.