KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DERECEYE GİREN SPORCU ÖĞRENCİLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUKADDER GÜRSOY’U ZİYARET ETTİ

Ulusal ve uluslararası müsabakalarda farklı kategorilerde dereceye giren Konya Spor Lisesi öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy’u makamında ziyaret etti.
DERECEYE GİREN SPORCU ÖĞRENCİLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUKADDER GÜRSOY’U ZİYARET ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürsoy, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi; onlara gerekli rehberlikte bulunan öğretmenleri ve okul yöneticilerini de kutladı.

Ziyaret, Okul Müdürü Veysel Dudu başkanlığında, Müdür Yardımcısı Veli Şükrü Özen, Beden Eğitimi Öğretmenleri Necati Tongarlak, Hakan Ünal ve Rasim Acar, Atletizim Sırıkla Yüksek Atlama Avrupa İkincisi Yunus Emre Kızıl, Masa Tenisi Takım Olarak Türkiye Dördüncüsü Hasan Atmaca, Kick Boks Dünya Üçüncüsü Fatih Koçyiğit, Futsal Kız Takımı Türkiye Beşincisi Takım Kaptanı Hayriye Akkaya, Voleybol Türkiye Grup Birincisi Takım Kaptanı Fadimenur Berber, Rugby Erkek Takım Türkiye Şampiyonu Takım Kaptanı ve Oyuncusu Serkan Karagöz ve Mustafa Çiçek, Halter Avrupa Üçüncüsü Ayşe Çakmak ve Çim Hokeyi Türkiye Şampiyonu Takım Kaptanı Dursun Armağan tarafından gerçekleştirildi. 

 

 

10-10-201810-10-201810-10-201810-10-2018 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.