KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ "EĞİTİM BULUŞMALARI"NIN KONUĞU OLDU

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Konya İnsan Mektebi Projesi kapsamında video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen "Eğitim Buluşmaları"nın konuğu oldu.
DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ

21 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleşen programa, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri ile imam hatip lise ve ortaokullarımızın yöneticileri de katıldı.

Din Öğretimi Genel Müdürümüz konuşmasında ülkemizde ve şehrimizde "din öğretimi" kapsamında yapılan önemli proje ve çalışmalardan hareketle imam hatip lise ve ortaokullarımızın önemine değindi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de programa konuk olmayı kabul ederek bilgi ve tecrübelerini kendileriyle paylaşan Nazif Yılmaz'a teşekkürlerini iletti.

21-05-202021-05-202021-05-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.