KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERKEN OKUL TERKİNİN ÖNLENMESİ ERASMUS KA201 OKUL EĞİTİMİ STRATEJİK ORTAKLIKLAR PROJESİ TANITIM TOPLANTISI

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen "Erken Okul Terkinin Önlenmesi" Erasmus+ KA201 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Projesi Tanıtım Toplantısı 21 Ocak 2020 tarihinde Bayır Daimond Otel'de gerçekleştirildi.
ERKEN OKUL TERKİNİN ÖNLENMESİ ERASMUS KA201 OKUL EĞİTİMİ STRATEJİK ORTAKLIKLAR PROJESİ TANITIM TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK yaptığı konuşmada Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitim-öğretim sürecini en iyi şekilde planlamak ve eğitim kalitesini artırmak amacıyla Ulusal ve Uluslararası Projelere önem vermekteyiz. Uluslararası Projeler kapsamında 2020 yılı itibariyle Müdürlüğümüzün yürütmekte olduğu okul eğitimi, mesleki eğitim ve yetişkin eğitimi alanlarında toplam 15 Erasmus+ Projesi bulunmaktadır. Bu projelerle Avrupa'nın 28 ülkesi ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz dedi ve "Erken Okul Terkinin Önlenmesi" Erasmus+ KA201 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Projesi hakkında bilgi verdi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet ALTUNTAŞ ve proje ortağı olan ülkelerin temsilcileri katıldı.

21-01-202021-01-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.