KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTWINNING ÖDÜL TÖRENİ

2018 yılı içerisinde Konya genelinde yürütülmüş olan eTwinning projelerine yönelik düzenlenen eTwinning Scholl Sertifikalarının, eTwinning Okul Levhalarının, Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketlerinin dağıtımının yapıldığı ödül töreni, 30 Ekim 2019 tarihinde protokol mensuplarının katılımları ile gerçekleşti.
eTWINNING ÖDÜL TÖRENİ

eTwinning tanıtım videosunun izlenmesiyle başlayan programın açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük yaptı. "Hedef büyük, iş çok, zaman az." diyen İl Milli Eğitim Müdürümüz, eTwinning kapsamında çok önemli projelerin yürütüldüğünü, bu çalışmalar sayesinde öğretmenlerin birbirleri ile iletişimlerini artırdıklarını ve öğrencilerine daha çok fayda sağladıklarını sözlerine ekledi. Konuşmasında günümüz dünyasında değişim ve dönüşümün kaçınılmazlığına da vurgu yaparak ilimizden 61 Avrupa Kalite Etiketi ve 61 Avrupa Kalite Okul Levhası, 221 Ulusal Kalite Etiketi ve 64 Ulusal Kalite Okul Levhası ile 27 eTwinning Scholl Sertifikası alındığını ifade etti. Daha önce İl Milli Eğitim Müdürlüğünde eTwinning İl Koordinatörü olarak görev yapan Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Bilal Yavaş'a ve proje çalışmasında bulunan herkese teşekkürlerini iletti. 

Daha sonra kürsüye çıkan Konya Vali Yardımcısı Mehmet Aydın da Batı toplumlarından bizi ayıran en önemli noktalardan birinin "projeli yaşam" konusu olduğunu ifade etti. İletişimin çok hızlı olduğu bu çağda yeni projeler üretmenin önemine vurgu yaptı. eTwinning projelerini hazırlayan ve böylelikle eğitime katkı sunan herkese de teşekkür ettiğini ifade etti.

Daha sonra protokol mensupları tarafından eTwinning Scholl Sertifikası, eTwinning Okul Levhası, Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi alan öğretmen ve okul yöneticilerine belge ve ödülleri takdim edildi. Oluşturulan stantların gezilmesinin ardından program sona erdi.

Programa Konya Vali Yardımcısı Mehmet Aydın ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş, ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri ve öğretmenler katıldı.

30-10-201930-10-201930-10-201930-10-201930-10-201930-10-201930-10-2019

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.