KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FEN LİSELERİ BİYOLOJİ ZÜMRE BAŞKANLARI EĞİTİM KAMPININ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

FEN LİSELERİ BİYOLOJİ ZÜMRE BAŞKANLARI EĞİTİM KAMPININ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde Konya Bilim Merkezinde düzenlenen "Fen Liseleri Biyoloji Zümre Başkanları Eğitim Kampı"nın açılış programı, 15 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirildi. 

Programda selamlama konuşması yapan Konya Bilim Merkezi Genel Müdürü Ali Çetinkaya, 2014'ten bu yana hizmet veren Bilim Merkezine şimdiye kadar 3 milyondan fazla ziyaretçinin geldiğini söyledi. Bu önemli kampa ev sahipliği yapıyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek eğitimin verimli geçmesini temennisinde bulundu.

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Çetin Artar da Fen Liseleri Biyoloji Zümre Başkanları Eğitim Kampının önemine değinerek tüm katılımcılara teşekkür etti; programın verimli geçmesini diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de ülkemizin TÜBİTAK destekli ilk bilim merkezi olan 'Konya Bilim Merkezi'nin şehrimiz için çok önemli bir mekân olduğunu ifade ederek Konya'nın çok ziyaret edilen yerlerinden biri olduğunu ifade etti. Ortaöğretim Genel Müdürlüğümüz ve Konya Büyükşehir Belediyesinin imzaladığı protokol neticesinde yapılan bu eğitim programlarının önemine de vurgu yaptı. Daha önce matematik, fizik ve kimya zümre başkanları ile kamplarının yapıldığını, bugün ise biyoloji dersi zümre başkanlarımız ile bir araya geldiklerini ifade etti. Burada kazanının öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olacağını belirterek programın verimli geçmesi temennisinde bulundu. 

Ülkemiz genelinden toplam 111 biyoloji dersi zümre başkanının katılacağı eğitim kampının 56 kişiden oluşan birinci grubu 15-16 Mart 2022 tarihlerinde; 55 kişiden oluşan ikinci grubu da 17-18 Mart 2022 tarihlerinde eğitim alacaklardır.

15-03-202215-03-202215-03-202215-03-2022

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.