KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAMİ PROJESİ İL DEĞERLENDİRME KOMİSYON TOPLANTISI

HAMİ PROJESİ İL DEĞERLENDİRME KOMİSYON TOPLANTISI

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından 2023 Vizyon Belgesinde yer alan "Yenilikçi uygulamaların hayata geçirilmesine yönelik özel ve resmi eğitim kurumları arasında işbirliği desteklenecektir" ve "Özel okullar ve resmi okullar arasındaki sosyal dayanışma ve bütünleşmeyi artırmak için ortak proje ve platformlar oluşturulacaktır" hedefleri doğrultusunda yürütülmekte olan ´Hami Projesi´nin Konya İl Değerlendirme Komisyon Toplantısı, 09 Mayıs 2019 tarihinde Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleşti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dündar Polatcan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda proje kapsamında yapılan çalışmalar değerlendirildi. Toplantı sırasında komisyon üyelerini ziyaret eden Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak başarılar diledi. 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.