KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MURAT YİĞİT'İN BAŞKANLIĞINDA BİZİM OKULUMUZ PROJESİ SENE BAŞI TOPLANTISI ÇEVRİM İÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MURAT YİĞİT'İN BAŞKANLIĞINDA BİZİM OKULUMUZ PROJESİ SENE BAŞI TOPLANTISI ÇEVRİM İÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bizim Okulumuz Projesi Sene Başı Toplantısı, 26 Ekim 2023 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit'in başkanlığında sorumlu şube müdürleri ve proje yürütücüsü öğretmenlerin katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Murat Yiğit, Bizim Okulumuz projesinin temel amacının okullarımızın iç mekânlarını güzelleştirmek ve okullarımızda proje kapsamında yapılan çalışmalarla farkındalık oluşturmak olduğunu söyleyerek proje takvimi doğrultusunda sene boyunca yapılacak iş ve işlemler hakkında bilgi verdi.

Toplantıda "Başarmaya Hazırım" projesinin geçen sene olduğu gibi tüm ilkokul 3.sınıf öğrencilerimize  yeni yönerge doğrultusunda uygulanacağı belirtildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Kapsül Teknoloji Platformu ve Müdürlüğümüzün işbirliği ile 500 öğretmene TEKNOFEST proje yazım eğitimleri verildiği belirtilerek her okuldan bir TÜBİTAK ve bir TEKNOFEST projesi yapılmasının beklendiği söylendi.

Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023/28 sayılı Genelgesi ve Bizim Okulumuz kapsamında hazırlanan "Şehrimiz İmzamız" projesinden de bahsedildiği toplantıda, okul bahçelerimizde geleneksel oyun alanlarının düzenlenmeye devam edileceği söylendi.

Ayrıca toplantıda İl Müdür Yardımcımız Okan Tekkalan da sunum gerçekleştirdi.

26-10-202326-10-202326-10-202326-10-2023

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.