KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ PATENT BAŞVURU EĞİTİMİ ALAN ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Mevlana Kalkınma Ajansı’na (MEVKA) 2019 Teknik Destek Programı çerçevesinde başvurusu yapılan ve kabul edilen ‘Tasarım ve Buluşla Gelişen Öğrenci Eğitimi Projesi” kapsamında Konya genelinden öğretmenlerin katıldığı Patent Başvuru Eğitmen Eğitimi kursiyeri olan öğretmenleri ziyaret etti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ PATENT BAŞVURU EĞİTİMİ ALAN ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ

22 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette kursiyer öğretmenlerle patent eğitiminin önemi üzerine istişarede bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, 2023 Eğitim Vizyonuna da vurgu yaparak bu eğitimlerin “üretime yönelik öğrenci yetiştirilmesi” konusunda çok önemli olduğuna sözlerine ekledi.

Bu çalışmanın ülkemizde kendi alanında ilklerden olduğunu da belirterek öğretmenlerin daha çok çalışarak ülkemizi ve şehrimizi daha ilerilere taşıyacaklarına inandığını ifade etti.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’e İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş da eşlik etti.

22-04-201922-04-201922-04-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.