KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ "TECRÜBEYLE BULUŞMA-HASBİHAL PROGRAMI"NA KATILDI

Meram ilçemize atanan öğretmenlere yönelik düzenlenen "Tecrübeyle Buluşma-Hasbihal Programı", 21 Şubat 2020 tarihinde Meram Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ

Programa katılarak aday öğretmenlerle hasbihal eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük, bir öğretmenin sadece okulda değil, her yerde ve her zaman "öğretmen" olduğunu ve hayatının her alanında bu anlayış içerisinde hareket etmesi gerektiğini söyledi. Aday öğretmenlere, artık bir devlet memuru olarak çok farklı sorumluluklarının olduğunu da anımsattı.

Öğretmenlerden göreve başladıkları okula yeni bir enerji katmalarını da isteyen İl Müdürümüz, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde eğitim adına pek çok yeniliğe öncülük etmelerini de istedi.  Konya İnsan Mektebi Projesi, Konya ÖDM ve İl Müdürlüğümüzün bazı çalışmaları hakkında da bilgi verdi; "Birlikte Başaracağız" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

21-02-202021-02-202021-02-202021-02-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.