KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ MURAT YİĞİT ÖDÜL VE BELGE TAKDİMLERİNDE BULUNDU

İL MÜDÜRÜMÜZ MURAT YİĞİT ÖDÜL VE BELGE TAKDİMLERİNDE BULUNDU

İl Müdürümüz Murat Yiğit, 23 Mayıs 2024 tarihinde düzenlenen törende okulda öğrencimizin hayatını kurtaran okul müdür yardımcımız ile çeşitli yarışmalarda dereceye giren okullarımızın yönetici ve öğretmenlerine, ödül ve belge takdimlerinde bulundu.

İlk olarak Sıfır Atık Projesi kapsamında gerçekleştirilen; öğrencilerde atık üretimini azaltmak, geri dönüşümü teşvik etmek, sürdürülebilir kalkınma için farkındalık yaratmak, yaratıcı ve yenilikçi çözümler geliştirmeyi teşvik etmek ve öğrencilerimizin çevreye duyarlı olmalarını sağlamak amacıyla "Atıktan Sanata İleri Dönüşüm" temasıyla düzenlenen Sıfır Atık Yarışması'nda "Çevre Beratı" almaya hak kazanan Karatay Vilayetlere Hizmet Götürme Birliği Anaokulu yöneticilerine belgelerini takdim etti.

Daha sonra Bakanlığımızca Türkiye genelinde düzenlenen 480 katılımcının yarıştığı Okulda Diyabet Programı İyi Uygulama Örnekleri Yarışması'nda "Okulda Diyabet Programı Elçileri Ödülü" nü almaya hak kazanan 15 kişinin içerisinde yer alarak ilimizi temsil eden Selçuklu Alaeddin Anaokulu Öğretmeni Çiğdem Erdem'e belgesini takdim etti.

Son olarak da yemekhanede nefes borusuna yemek kaçan Borsa İstanbul Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe öğrencimizin, İlk Yardım Eğitim Merkezimizde aldığı eğitimle Heimlich Manevrası uygulayarak hayatını kurtaran Okul Müdür Yardımcısı İbrahim Şen'e plaket takdiminde bulundu.

23-05-202423-05-202423-05-2024

Sarıyakup Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.