KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL TEMSİLCİSİ ÖĞRETMENİMİZ HALİL YAVUZ EZGİNCİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından düzenlenen; öğrencilerinin hayatını değiştiren, eğitimde üstün başarı göstermiş, fedakârlıkları ve özel nitelikleriyle farklılıklar ortaya koymuş 'Mesleki Çalışmalarıyla Öne Çıkan Öğretmenler' programında Konya'mızı temsilen "İl Temsilcisi" seçilen öğretmenimiz Halil Yavuz Ezginci, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ü ziyaret ederek eğitim adına yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
İL TEMSİLCİSİ ÖĞRETMENİMİZ HALİL YAVUZ EZGİNCİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Pandemi sebebiyle bu yıl yüz yüze yapılamayan, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un ev sahipliğinde gerçekleşen çevrimiçi buluşmaya Konya'mız adına katılım sağlayan Ezginci, İl Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ederek şehrimiz ve ülkemizdeki eğitim öğretim çalışmalarına katkı sunmayı en önemli görevleri olarak gördüklerini ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de öğretmenlerimizin geleceğimiz adına çok önemli bir vazifeyi icra ettiklerini söyleyerek öğretmenlerimizin ellerinden geleni değil, ellerinden gelenin fazlasını yapma gayreti içerisinde olmaları gerektiğini belirtti.  Meram Çomaklı İlkokulunda okul müdürü olarak görev yapan ve Konya il temsilcisi olarak seçilen Halil Yavuz Ezginci'yi yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

26-11-202026-11-202026-11-202026-11-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.