KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİPLİ ÖĞRENCİMİZİN KURDUĞU WEB SİTESİNE ULUSLARARASI İLGİ

İMAM HATİPLİ ÖĞRENCİMİZİN KURDUĞU WEB SİTESİNE ULUSLARARASI İLGİ

Bütün dünyanın en büyük gündem maddesi olan koronavirüs salgını döneminde Selçuklu Bosna Hersek Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencimiz Burhan Talha Özdemir'in kurduğu web sitesi, kısa bir sürede dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi.

"viruslivemap.com" isimli sitede ülke ülke dünyanın her yerinde koronavirüs vaka sayısı, vefat edenler ve iyileşenler gibi ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Sürekli güncellenen bilgiler ise Dünya Sağlık Örgütünün verilerine dayandırılıyor.

Dünyanın her yerinden doğru bilgiye kolay bir şekilde ulaşılmasına imkân sağlayan web sitesi, bugün itibariyle İngilizce hizmet veriyor. Süreç içerisinde çeşitli dillerde hizmet vereceği de sitenin kurucusu öğrencimiz Burhan Talha Özdemir tarafından ifade ediliyor.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak biz de öğrencimizi bu önemli çalışması vesilesiyle tebrik ediyor, ülkemize ve insanlığa daha büyük hizmetlerde bulunacak çalışmalara imza atmasını temenni ediyoruz.

 

http://www.viruslivemap.com/


03-06-202003-06-202003-06-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.