KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜNÜN 100. YILI" KAPSAMINDA YAPILAN MEKTUP YAZMA VE RESİM YAPMA YARIŞMALARININ SONUÇLARI AÇIKLANDIİl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesinin "İstiklal Marşı'nın Kabulünün 100. Yılı" kapsamında imzalamış oldukları protokol neticesinde düzenlenen Ortaokullar Arası Mektup Yazma Yarışması ve İlkokullar Arası Resim Yapma Yarışmasının sonuçları açıklandı.

Açıklanan sonuçlara göre Ortaokullar Arası Mektup Yazma Yarışmasında Selçuklu Muhammed Hamdi Yazır İmam Hatip Ortaokulundan Abdullah Satukbuğra il birincisi; Çumra Merkez Atatürk Ortaokulundan Hilal Tuğba Öztürk il ikincisi; Karatay Yaşar Doğu Ortaokulundan Mahmut Karahan da il üçüncüsü oldu.

İlkokullar Arası Resim Yapma Yarışmasında da Meram Mehmet Hasan Sert İlkokulundan Gökçe Korkmaz il birincisi; Meram Üresinler İlkokulundan Makbule Rana Çiftçi il ikincisi; Ilgın Atatürk İlkokulundan Zeynep Azra Yaman da il üçüncüsü oldu.

Selçuklu Belediyesi tarafından temin edilen ödülleri öğrencilerimize ilçe milli eğitim müdürlerimiz takdim etti.

Ödül olarak birinciye bisiklet ve birincilik kupası; ikinciye tablet ve ikincilik kupası; üçüncüye de kitap seti ve üçüncülük kupası verildi.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yarışmalarda dereceye giren tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, ödülleri temin eden Selçuklu Belediyesine de teşekkürlerimizi iletiyoruz.

28-06-202128-06-202128-06-202128-06-202128-06-2021

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.