KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kar Tatili

Kar Tatili

KAR TATİLİ

Valiliğimizce; kar yağışı ve muhtemel aşırı don ve buzlanma nedeniyle il merkezindeki Meram, Karatay ve Selçuklu ilçelerinde 26.12.2018 Çarşamba günü resmi ve özel ilk ve orta dereceli tüm okullar, özel kreş ve gündüz bakım evleri, çocuk kulüpleri, rehabilitasyon merkezleri, özel öğretim kursları 1 (bir) gün süre ile tatil edilmiştir. Ayrıca aynı tarihte 2002/58 sayılı Genelgenin 3. maddesi gereğince tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan hamileler, engelliler, harp malulü ve gaziler de (%40 üzeri sağlık raporu bulunanlar) 1 (bir) gün süre ile idari izinli sayılacaklardır.

Ayrıca İlçe Kaymakamlıklarınca;

Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Çeltik, Cihanbeyli, Çumra, Derbent, Doğanhisar, Emirgazi, Güneysınır, Ilgın, Kadınhanı, Kulu, Sarayönü, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinde ilk ve orta dereceli tüm okullar 26.12.2018 tarihi Çarşamba günü kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 1 (bir) gün süre ile tatil edilmiştir.

Bilgilerinize arz ederim.

Mukadder GÜRSOY
İl Milli Eğitim Müdürü

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.